Skontaktuj się z nami, jeżeli jesteś zainteresowany pracą na stanowiskach:

INŻYNIER

Opis stanowiska:

  • projektowanie rozwiązań IT dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów
  • wdrażanie nowych rozwiązań u Klientów
  • wprowadzanie zmian w środowiskach zgodnie z wymaganiami Klientów
  • nadzór nad środowiskami Klientów
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami Klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży IT (min. 5 lat)
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami
  • zorientowanie na wynik
  • determinacja do realizacji wyznaczonych celów
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć poszerzania wiedzy i mierzenia się z trudnymi zadaniami
  • dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakty z serwisami producentów

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników
  • możliwość poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii
  • udział w interesujących projektach i szkoleniach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z zaznaczeniem nr ref. w tytule wiadomości wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITCOMMS (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz. 883) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

na adres mailowy: biuro@itcomms.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY IT

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • sprzedaż rozwiązań IT dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i umów

Wymagania:

  • determinacja do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży
  • udział w interesujących projektach